sadsad x
asdasd

Nefes Alan Boya

28 Aralık 2021
Nefes Alan Boya

Nefes Alan Boya

Sağlıklı boya nedir? Sağlıklı boya nedir sorusunun cevabı, nefes alan boya, insana ve çevreye zararlı olmayan boya olarak tanımlanabilir. Nefes alan boya nedir? Su bazlı, uygulandığı yüzeyde hava akımını engellemeyen, kokusuz boya ürünleri nefes alma özelliğine sahip olan boya olarak açıklanabilir. İç cephe boyası, dış cephe boyası, duvar boyası, mobilya boyası gibi birçok farklı boya türünü satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar, silinme özellikleri, insan ve çevre dostu olma özellikleri, ağır metal ve kimyasal içermemeleri, kokusuz olmaları ve kolay uygulanabilen boyalar olmalarıdır. 

Uygulanacak yüzeye göre boyaları, ahşap boyası, metal boyası, duvar boyası, plastik boya gibi çeşitlilik göstermektedir. Hangi yüzeye uygulanacak olursa olsun, özellikle iç mekanlarda su bazlı nefes alan boyalar tercih edilmelidir. Aksi taktirde kapalı alanlarda, hava akımını engelleyen boyalar insan sağlığı için tehlike yaratacaktır. Renk tonları, gramajları, uygulama şekillerine göre piyasada birçok nefes alan boya seçenekleri ve fiyatları bulunur. 

Hemel'in Hickson Decor serisi, ahşabın sararmasını engellerken bir yandan da nefes almasını sağlayan boya ve vernik grubudur.

Su ve solvent bazlı seçenekleri ile, nefes alan, sararmayı engelleyen dış cephe örtücü boya grubu Hickson Decor Breather Paint satın almak için tıklayın!

Su ve solvent bazlı seçenekleri ile nefes alan, yüksek performanslı dış cephe yarı şeffaf vernik grubu Hickson Decor Ultra Wood Stain satın almak için tıklayın!

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.