Seleccione ordenar
Total 1 el producto se muestra.

Deck temizleme, deck yenileme
Ahşap deck ürünler kullanıma ve bakımına göre değişmekle birlikte zamanla renkleri solmaya, grileşmeye yer yer grileşmeye maruz kalabilir. İç ve dış mekanda kullanılan ahşap ürünlerin dış yüzeylerinin dışardan gelen hava koşulları, rutubet, kirlilik gibi etkenlere karşı korunmak için doğal ve kaliteli ahşap deck temizleyici, ahşap deck yenileyici ürünlerle temizlik ve bakımlarının yapılması gerekir.

Hangi deck yenileyici, deck temizleme ürünü kullanılmalıdır?
Ahşap deck temizliği ve deck yenileme yaparken kullanılacak ürünlerin, ahşabın doğal yapısını koruyacak, bozmayacak ve hatta ahşabın doğal görüntüsünü ortaya çıkaracak doğal yağ ve su bazlı deck temizleyiciler olmalıdır. Ahşap temizliği için en önemli amaç temizlik ve bakımı için belirli işlemlerden geçirildikten sonra ahşabın cinsini, dokusunu muhafaza edebilmesidir. Böylece ahşap, deck, hem dış etkenlerden korunmuş hem de nefes alarak doğal özelliklerini kaybetmeden kalır. Kullanıma hazır ve inceltme gerektirmeyen deck temizleyiciler, uygulaması pratik deck temizleme ve deck yenileme için imkan sağlar.

İçeriğinde insan sağlığı için güvenli deck temizleyici tercih edilmelidir. Su bazlı kokusuz deck yenileyici ve ahşap deck temizleme ürünleri en çok tercih edilenlerdir.

Deck bakımı için deck temizleyici, deck yenileyici kullanmanın Faydaları
Kaliteli bir deck temizleyici ile ahşap deck için zımpara yapmadan, sistre yapmadan temizleme ve yenileme yapabilirsiniz. Örneğin kullandığınız deck yüzeyi tırtıklı ise sistre yapmaya gerek kalmadan deck temizleyici ile temizlenip yenilenir ve sonrasında güneş ışınlarına karşı korumalı olan deck yağı ile UV korumalı bir bakım tamamlama yapılır. Böylece grileşmiş deck, yıpranmış deck eşyalarınızı ilk günkü görüntüsüne döndürebilirsiniz.
Hemel’ in ürettiği su bazlı deck yenileyici, deck temizleyici olan Hemel Deck Restorer ve sonrasında güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan, ultraviyole deck yağı, renklendirilmiş doğal deck yağı olan Hemel Deck Oil ile deck bakımınızı, deck temizliğinizi ve deck yenileme işleminizi güvenli ve en etkili şekilde tamamlayabilirsiniz.
Hemel’ in su bazlı kokusuz güvenli deck yenileyici, deck temizleyici ürünlerini, deck temizleyici fiyatlarını görmek ve satın almak için tıklayın!

Hangi sıklıklarla deck bakımı, deck temizliği yapılmalı ?
Ahşap deck türüne ve kullanılan alana ve kullanım şartlarına göre değişmekle birlikte deckler için en uygun deck temizleme ve deck yenileme zamanı kışa girmeden, sonbahardır. İyi bir deck temizliği ve deck bakımı yapıldığı taktirde uzun bir süre sistre yapılması gerekmez, ayrıca ahşabınız korunmuş olur. Dış mekanda kullanılan ahşap ürünlerin (masif parke, lamine parke, teras kaplamaları, verandalar, strüktürel ahşaplar, deniz iskeleleri, güverteler, doğramalar, iç kapılar, dış kapılar, bahçe çitleri ve bahçe mobilyalarının dış ahşap yüzeylerinin dış hava koşullarından maruz kalabileceği rutubet, kirlilik gibi dış etkenlere karşı doğal ürünlerle dayanıklı ve etkili ahşap temizliği, bakım ve korumalarının çok önemli bir durumdur.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.