sadsad x
asdasd
Hakkımızda

1966 yılında İstanbul'da Türk-İngiliz ortaklığı olarak kurulan HEMEL Boya ve Kimya San. A.Ş. (HEMEL), ahşap koruma ve bakım sektöründe köklü bir geçmişe sahip bir markadır. Ellibeş yılı aşkın süredir edindiğimiz deneyim ve birikim ile HEMEL, estetik, dayanıklılık ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan ürünlerini dünya çapında 32 ülkeye gururla ihraç etmektedir. Firmamızın küresel erişimi, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, KKTC ve Singapur gibi tanınmış pazarları kapsamaktadır. Bu uluslararası varlığımız ve benzersiz ürün çeşitliliğimizle, HEMEL müşterilerinin ahşap bakım ve koruma ihtiyaçlarını karşılamak adına güvenilir bir iş ortağı konumundadır.

HEMEL olarak, inovasyonu iş yapma biçimimizin temel bir parçası olarak benimsemekte ve sektör trendlerine öncülük etmekteyiz. Sürekli yatırımlarla araştırma ve geliştirmeye odaklanarak, ahşap boya/vernik ve yağlarımızın yüksek performanslı olmasını sağlamak için en yeni teknolojileri, sürdürülebilir uygulamaları ve çevre dostu formülasyonları keşfetmeye devam ediyoruz.

Hem ahşap koruma hem de bakım pazarında liderlik rolümüzü sürdürürken, HEMEL olarak en yüksek kalite, yenilik ve müşteri hizmetleri standartlarını koruma konusunda kararlıyız. Zengin deneyimimiz, küresel varlığımız ve özel ürün çeşitliliğimiz, ahşap kaplama ihtiyaçlarınız için güvenilir bir çözüm ortağı olmamızı sağlamaktadır.

HEMEL ailesine katılarak ahşaplarınıza renk katın ve kalitemizi deneyimleyin!

Hemel Corporate Brochure HEMEL Kurumsal Broşürü indirmek için tıklayınız

Vizyonumuz

Ahşabın çağdaş bir yapı malzemesi olarak yaygın ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için:

-En doğru bilgiyi, en yeni teknolojiyi ve yöntemleri araştırmak,

-Bunları kullanıcıların ve uygulayıcıların hizmetine sunmak,

-Tüm çalışanlarımızı ve satış ağını teşvik etmek ve başarılarını desteklemek.

Misyonumuz

Kaynağı yenilenebilir ve doğal bir yapı malzemesi olan ahşabı teknoloji ile daha verimli kullanmak; gelecek nesillere hem ormanlar hem de yaşanabilir kentler bırakmak.


Hikayemiz


Reklam Filmimiz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.