sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktakiler
Görünüm
Toplam 111 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Dış cephe, bir binanın dış yüzeyini oluşturan bölümdür ve doğal taşlar, cam malzemeler, emprenye ahşap, yonca levhalar, tuğla ve seramikler ile kaplanabilir.  Dış cephe kaplama çeşitleri, uygulanacak yüzeye göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda binalarda ısı yalıtımı için de çok önemlidir.

Dış cepheleri dış etkenlere karşı korumak ve görünümünü estetik açıdan güzelleştirmek için dış cephe boyası uygulanır. Dış cephe boyası, bir binanın görünümünü etkileyen en büyük unsurdur. Dış cephe boyası, uygulandığı bina ya da konutun dekoratif görünüm kazanmasını sağlarken aynı zamanda yüzeyin dış etkenlere karşı da korunmasını sağlar. Yüzeyin türüne göre uygulanabilecek farklı cephe boyaları bulunur.

Dış cephe boyası nasıl olmalıdır?

İyi bir dış cephe boyasının en önemli özellikleri, yüksek kapatıcılık, kolay uygulanabilirlik, inceltme gerektirmeden kullanıma hazır olmak, dış hava koşullarına karşı dayanıklılık ve kaliteli bir renge sahip olmaktır. Su bazlı dış cephe boyaları, su itici özelliğe sahip oldukları için uygulandıkları yüzeylerde yağmur gibi dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlarlar, bununla birlikte çevre dostu boya olarak doğayı korumaya da yardımcıdırlar. Solmaya, yıpranmaya karşı dayanıklı dış cephe boya renkleri ile yapılara görsellik katarlar. Farklı zevklere göre çeşitlilik gösteren dış cephe boya renkleri ile dış cephe boyaları, binaların uzun yıllar sağlam, sağlıklı bir yapı ve estetik bir görünümle varlıklarını sürdürmesini sağlarlar.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.