HEMEL Akademi

HEMEL AKADEMİ, HEMEL’in ahşabın sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak için bir sosyal sorumluluk projesi olarak oluşturduğu yeni eğitim birimi olarak kuruldu. “HEMEL AKADEMİ” olarak amacımız yenilenebilir doğal bir kaynak olan ahşabın doğru şekilde kullanılması ve korunması ilgili HEMEL’in 56 yıllık bilgi birikimini tüm ahşap dostlarıyla paylaşmaktır.

HEMEL AKADEMİ olarak düzenlediğimiz çevrimiçi/online ve yüzyüze seminerler ve eğitim programlarıyla ahşap kullanımı ve korunması ile ilgili sorulara ve sorulara cevap bulmaya yardımcı olarak, "kaynağı yenilenebilir ve doğal bir yapı malzemesi olan ahşabı teknoloji ile daha verimli kullanma; gelecek nesillere hem ormanlar hem de yaşanabilir kentler bırakma" misyonumuzu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

HEMEL AKADEMİ‘nin hedef kitlesini mimarlar, mühendisler, teknik personeller, bayiler, ustalar, son kullanıcılar (DIY) vb. ahşapla ilgilenen tüm ahşap dostları oluşturuyor.

Tüm seminer ve eğitimlerimizi talep ve beklentiler doğrultusunda kişi ve kuruma özel tasarlayarak hazırlıyoruz. Aynı zamanda her ay düzenli olarak programladığımız herkese açık webinarlarımızla ahşap ile ilgili farklı bakış açıları sunmaya çalışıyoruz.

HEMEL Akademi’ye e-posta ile akademi@hemel.com.tr , telefon ile 444 98 48 ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.


Youtube Eğitim Videolarımız:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.