Sélectionnez trier
En stock seulement
Vue
Total 1 le produit est affiché.

Boya sökücü jel nedir, boya sökücü jel nasıl kullanılır?
Boya sökücü jeller, boya, astar, vernik, vb. koruma katmanlarını metal, ahşap, duvar, beton, alçı vb. yüzeylerden çıkarmak için kullanılır. Boya çözücü jel ve boya sökücü jel ürünlerin içeriği mevcut boyayı çıkarmak için oluşturulmuştur. Boya çıkarıcı ürünler endüstriyel ve evsel olarak üretilir. Boya çözücü jel kullanımı kolay olduğu ve kullanıldığı yüzeye diğer boya sökücülere göre daha az zarar verdiği için tercih sebebidir. Boya sökücü jel metal veya ahşap yüzeylere zarar vermez. Kullanımı gayet kolaydır ve en pratik boya sökme yöntemidir.
Boya çözücü jel endüstriyel kullanımda dik veya yatay yüzeylerde tutunabilen boya çıkarıcı olarak bilinir. Endüstriyel sanayide ve tamirhanelerde oto boya sökücü jel kullanımı oldukça yaygındır. Sistemsel olarak hatalı boya veya istenmeyen yerel boyaların sökülmesi için boya çözücü jel kullanılır.

Boya sökücü jel nerelerde kullanılır?

Boya sökücü jeli her çeşit boyanın sökülmesinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sentetik boya, epoksi boya, yağlı boya ve metal kaplamada kullanılan bütün boyaların sökülmesinde oldukça etkisi olan bir üründür. Örneğin araba boyasının sökülmesinde, buz dolabı boyasının çıkarılmasında, küvet boyasının sökülmesinde, kapı boyasının çıkarılmasında kullanılabilmektedir.

Vernikler, su bazlı boyalar, sentetik boyalar, akrilik boyalar, hobi amaçlı boyalar, selülozik boyalar, sprey boyalar boya sökücü ile sökülebilir. Genellikle jel boya sökücü tercih edilir. Ahşap ve metal yüzeylerde ahşap boya sökücü jel ve metal boya sökücü jel ile çok iyi sonuçlar elde edilir.
Sanayi endüstrisinin dışında otomobil boya ve tamirhanelerde genellikle boya sökücü jel kullanımı yaygındır. Oto boya sökücü jel, oto boya ve kaporta tamiri işi yapan kişilerin de vazgeçilmez malzemesidir. Kullanılması hem usta hem de araç sahibi için çok kazanım sağlar. Usta işini çok çabuk bir şekilde bitirip aracını gönül rahatlığı ile teslim eder. Araba boya sökücü jel kullanımı esnada araç kaportaya da saca da hasar vermemiş olur.
Boya sökücü jel ya da jel boya sökücü, ahşap, metal, hafif metal, beton gibi tüm yüzeylerde çok rahat kullanılır.

Boya çıkarıcı jel avantajları nelerdir?
Boya sökücü jel dik yüzeylerde iyi tutunur ve istenilen ortamda uygulanabilme konforu sağlar.
En önemli avantajı zımpara ve canavar taşı ile uygulanan boya sökme işlemi gibi metale zarar vermez. Böylece kullanım sırasında zarar görmeyen sac dayanıklılığını kaybetmez. Çok önemli bir olgudur saca zarar verilmesi. Bu, zarar gören yerin macun ile doldurulması demektir. Bu sebeple aracınızda boya çıkarıcı jel kullanmanız her zaman daha iyidir.

Boya sökücüler, sıvı boya sökücü, jel boya sökücü, ve sprey boya sökücü şeklinde üretilir. Farklı birçok marka boya çıkarıcı üretse de kullanım yöntemleri ve kullanım alanları hemen hemen aynıdır.
Boya sökücü Jel seçilirken nelere dikkat edilmelidir?
Piyasadaki birçok solvent bazlı boya sökücü jel zehir gibi kokar, eldiven dahil kullanılsa eli yakar ve nefesi tıkar. Hemel’in üretmiş olduğu yüksek performanslı iç ve dış mekan için kullanılabilen HEMEL® Paint Stripper jel boya sökücü, boya sökücü jel, Toluen, NMP, kostik, asit benzeri zararlı bileşikler ve
ağır koku içermez. Diğer boya sökücülere nispeten kokusuz, el yakmayan, çevre dostu bir jel boya sökücü olmaktadır.

Boya sökücü jel fiyatları için tıklayın!Prepared by  T-Soft E-Commerce.