Sélectionnez trier
En stock seulement
Vue
Total 1 le produit est affiché.Sağlığınızı Korumak İçin Su Bazlı Parke Cilalarını Kullanın Ve Doğal Dokusu İle Bastığınızda Ahşabı Hissedin!

Spor salonları, insan trafiği fazla alanlar olduğu için aşınma ve buna bağlı olarak da bakım süreleri daha sık olması gereken mekanlardır. Spor salonu parkelerinin bakımı düzgün yapıldığı takdirde bu parkeler hangi sıklıkta kullanılırsa kullanılsın uzun müddet dayanıklı olur, uzun ömürlü olur. Doğru bir sistre ve parke cila sistemi ile görüntü ilk günkü gibi olacaktır. Sık kullanıma bağlı olarak eskiyen, onarıma ihtiyaç duyan parkeler tamir edilmiş ve yenilenmiş olur.

Su Bazlı Spor Salonu Parke Cilası

Parke Cila uygulamaları, bakımları için su bazlı parke cilaları tercih edilmelidir. Sağlığınız için natürel olan parke kullanırken, solvent bazlı parke cilası tercih ederek sağlık tehlikeye atılmamalıdır.
Su bazlı spor salonu parke cilaları, solvent bazlı spor salonu parke cilalarından farklı olarak sağlık açısından zararlı maddeler içermez. Solvent cilalar uygulandıktan sonra güneş veya kombi ısısıyla yoğunlaşarak gaz salınımı yapar, bu gaz salınımı solunum yolları ile vücudumuza girer ve dönüşü olmayan sağlık problemleriyle karşılaşılabilirsiniz. Su bazlı parke cilaları kokusuzdur, solvent bazlı cilalar gibi sıcakta genleşip gaz salmaz, parke yüzeyinde film şeridi, tabaka oluşturmadığı için üzerine basıldığında ahşabın doğallığı hissedilir. Su bazlı cilalar, kokusuzdur, sağlığa zararlı maddeler içermez, parke üzerinde polyester bir tabaka oluşturmaz, ağacın dokularını ön plana çıkarır, doğal bir görünüm kazandırır, çürümeyi önler, haşere barındırmaz.

En kaliteli su bazlı spor salonu parke cilalarının başında Hemel Su Bazlı Spor Salonu Cila Sistemi ürünlerini gösterebiliriz. Masif veya lamine spor sahası parke zeminlerde su bazlı boya, cila ve bakım için ürün seçenekleri ve spor salonu cila sistemi fiyatları için tıklayın!

Spor Salonu Parke Renklendirme işlemi yapılırken de yine su bazlı ahşap renklendirici ürünlerinden olan Hemel Cila Sistemi grubunun içinde olan Hemel Sports Colors parke renklendirme ürününü kullanılması tavsiye edilir. Hemel Spor Salonu Parke Renkledirici parkenin ahşabının dokusunu öne çıkararak, sınırsız renk seçeneği ile saha ve çizgi boyası ile parke rengini değiştirmenizi sağlar.

Hemel, ürettiği spor salonu parke cila sistemi ile aşınma direnci yüksek, esnek ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığı olan çözüm sunar ve ahşap parkelerin yıpranmasını önler. Spor salonu saha renklerine uyumlu su bazlı spor salonu parke boyaları ve su bazlı spor salonu parke cilası ile spor salonu parke bakımı tamamlanmış olur.

EN 14904 Spor Salonu Uygunluk Sertifikalı ürünlerle, ahşap parke cilalama, spor salonu parke bakımı, spor salonu parke renklendirme, ahşap parke cilalama için gerekli tüm su bazlı cila, boya ürünlerini incelemek ve spor salonu parke cilası fiyatları için tıklayın!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.