Sélectionnez trier
En stock seulement
Vue
Total 1 le produit est affiché.

Ahşap dolgu ve tamir macunu
Ahşap tamir ve dolgu macunu, kullanımı kolay olan ince taneli bir dokuya sahip geleneksel bir dolgu macunudur. Ahşap tamir macunu öncelikle mobilya endüstrisinde daha küçük tamirlerde ve zımparalama arasında yapılan işlerde kullanılır. Ahşap tamir ve dolgu macunu, uygun bir fiyatı olması nedeniyle diğer tamir ürünlerine göre daha ekonomik bir seçenektir.
Ahşap Tamir ve Dolgu Macunu Nasıl Uygulanır?
Ahşap tamir ve dolgu macunu kullanıma hazır ve karıştırılması gerekmeyen bir macun dolgusu olarak geldiği için ahşabı onarmanın pratik bir yoludur. Sadece düğüme uygun miktarda ahşap macunu uygulayın, düğüm tahta dolgusu ile doldurulduğunda, macun kuruyana kadar bırakın. Kuruma süresi onarılacak bölgenin boyutuna bağlıdır. Macun kuruduğunda, fazla kalan kısmı zımparalamanız yeterlidir. Ahşap dolgu ve tamir macunu, kalsiyum karbonat, baryum hidroksit, barlit, silika gibi çeşitli malzemelerden yapılır ve renkler için macun renklendiricileri ilave edilir
Ahşap yüzeyinde oluşan çatlak, dökülme ve kırılma durumlarını gidermek; pürüzsüz bir görünüm elde etmek için kullanılan malzemeler arasında ahşap tamir ve dolgu macunu etkili sonuç veren seçeneklerden biridir. HEMEL Akrilik Dolgu Macunu, su ve solvent bazlı örtücü boyalar altına kullanılan, dolgu gücü yüksek, kolay zımparalanabilen ve boyanabilen bir tamir ve dolgu macunudur.

Ahşap tamir ve dolgu macunu ne işe yarar?
Ahşap tamir ve dolgu macunu ne işe yarar sorusuna yanıt olarak aşağıdaki gibi bir bilgi verebiliriz.
Dış etkenler ya da yapısal bozulmalar nedeniyle ahşap bir yüzeyde meydana gelen çatlak, hoş olmayan bir görüntü yaratır. Ayrıca ahşabın yapısal formunun dayanıklılığı da bu çatlaklar yüzünden azalma gösterir. Ahşap malzemelerin yüzeylerinde söz konusu olan çatlakların onarılması için dolgu macunu mükemmel bir üründür. Bir noktada yüzeyi pürüzsüzleştirme ve eğer gerekiyorsa boya öncesi hazırlık için de bu macunlardan faydalanılabilir. Tamir ve dolgu macununun türü uygulama yapılacak olan alana göre değişiklik gösterir. Örnek olarak ahşap tamir ve dolgu macunu ahşap ürünlerdeki çatlakların ve boşlukların doldurulması için geliştirilmiştir. Ahşap tamir ve dolgu macunu ahşap yüzey üzerindeki çatlakların kapatılarak, pürüzsüz bir yüzey edilmesini sağlayan bu malzeme, ahşaba yapışma açısından gelişmiş performans ortaya koyar.

Ahşap tamir ve dolgu macunu fiyatları, modelleri ve özellikleri
Ahşap dış cephede, yüzeyde meydana gelen çatlakları kapatmak istediğinizde kullanabileceğiniz bu malzeme ağırlıklı olarak akrilik emilimli bir üründür. Enerjiden tasarruf sağlamakla birlikte ekonomik açıdan da avantaj sağlayacak şekilde çatlakları, ek yeri ve çivi başı gibi küçük açıklıkları doldurmanızı sağlar. Kullanılacak olan ahşap tamir ve dolgu macununun miktarı, markası ve hangi alanda kullanılabiliyor olacağına bağlı olarak ürünlerin fiyatları da değişmektedir. HEMEL Akrilik Dolgu Macunu, su ve solvent bazlı örtücü boyalar altına kullanılan, dolgu gücü yüksek, kolay zımparalanabilen ve boyanabilen bir tamir ve dolgu macunu olarak en tercih edilenler arasındadır. Ahşap dolgu ve tamir macunu satın almak için tıklayın!


Prepared by  T-Soft E-Commerce.