En İyi Ahşap Vernik

Bir kutu ahşap vernik almak ne kadar zor olabilir ki? Oysa, mağazaya gittiğinizde seçimin ne kadar kafa karıştırıcı olacağını görünce şaşıracaksınız. Birden fazla marka ve fiyatlar arasında ciddi fark olduğunu göreceksiniz.

HEMEL olarak bizler  en iyi ahşap verniğin kaliteli hammadde ve reçinenin kullanılması, kalite, insan ve çevre normlarına uygun üretim, satış öncesi ve satış sonrası teknik destekten geçtiğini inanıyoruz.

Neden Kaliteli ve En iyi Ahşap Vernik Seçilmeli?

Ucuz  ahşap vernik  kısa vadede mantıklı görünse de, fakat bakım sıklıkları kısa olacağından ve çok fazla işçilik ücretleri ödeyeceğinizden cebinizden orta ve uzun vadede daha çok para çıkmasına sebep olacaktır.

Buna ek olarak, ucuz boyaların formülasyonundaki reçine ve pigmentler  zayıf ve yetersiz olduğundan aşağıda bahsedilen olası problemler ortaya çıkması çok muhtemeldir:

  • -Güneş ışınları ( UV ) ve suya karşı dayanımı yetersizliğinden dolayı kısa sürede boyada deformasyon,
  • -Boyanın hızlı kurumasından dolayı kullanım sonrasında fırça izi,
  • -Örtme gücü düşük olduğu için daha fazla kat atılmasına bağlı zaman ve işçilikte artış,
  • -Ahşap üzerinde film kalınlığı düşük olduğundan ahşabın kolay deforme olması ve bu bölümlerin değiştirilme gereksinimi

Ormanlarımız bizlere bırakılmış en önemli mirastır. Mevcut ahşaplarımızı en üst düzeyde koruyarak ve bakımını yapıp verimli kullanarak yeni ağaç kullanımını en aza indirebiliriz. Böylece gelecek nesillere hem ormanlar hem de yaşanabilir kentler bırakabiliriz.

En İyi Ahşap Vernik Hangi Şartlarda Üretiliyor?

Biz HEMEL olarak kaliteli ve en iyi ahşap verniği üretmek için kalite, insan ve çevre standartlarına uygun üretim yapıyor, dünyada üretilen kalitesi onaylanmış ve test edilmiş en iyi kimyasalları ve reçinelerini kullanıyoruz.

En İyi Ahşap Verniği Seçtik. Peki Müşteri Memnuniyeti Nasıl Sağlanacak?

Ahşap dostu HEMEL olarak 52 senedir Reach ve CLP’ye uygun ürettiğimiz ürünlerin satış sonrası Müşteri Memnuniyetini de önemsiyor ve  %100 müşteri memnuniyetini TSE 10002 sertifikasyonumuzla taahhüt ediyoruz. Böylece en iyi verniği kullanarak yaşayacağınız tecrübeyi en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için sadece ahşap üzerine Türkiye genelinde 20 den fazla danışman ile sizleri dinliyor ve çözümler üretiyoruz. Hem su hem de solvent bazlı ahşap vernikler hakkında sorularınız olursa bizlere websitemizin iletişim sekmesi altında bulunan iletişim formunu doldurarak veya 444 98 48 danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.